28 Şubat 2013 Perşembe

Rx1 Zayıflama Hapı

Rx1


Rx1 Zayıflama Hapı Nedir:

Rx1 zayıflama Hapı Doğal formülü ile sağlıklı ve doğal zayıflamayı sağlıyor. Rx1 zayıflama hapı termojenik yağ yakıcı özelliği ile en hızlı şekilde ve sağlıklı olarak kilo vermenizi sağlıyor. Rx1 Zayıflama Hapı İçeriği İle en iyi Termojenik zayıflama hapıdır. Rx1 30 kapsüldür ve günde 1 tablet kullanım ile tüketilmektedir. Rx1, Termojenik yağ yakıcı özelliği bulunan oturduğunuz yerden kilo vermeniz için tasarlanmış, bitkisel yağ yakıcı, metabolizma düzenleyici ve sindirim sistemi sorunları için 30 kapsülden oluşan bir üründür.

Rx1 İçeriği;

Alpinia Galanga (Havlıcan), Combogia-Cinnomon Bark (Tarçın Ekstresi),
Chicory Herb, Evening Primrose oil, Eucalyptus (Okuloptüs), Cassia Fıstula (Sinameki), Plantain, Sacret Lotus

Alpinia Galanga (Havlıcan): Vücuda kuvvet verir, antiseptik, midevi, gaz söktürücü, sindirimi düzenleyici, solunum yollarını açıcı ve toksin atıcı etkileri bulunur. Tıbbi faydasının çok olduğu bilinmektedir.

Garcinia Combogia: Çok miktarda Hidroksi Sitrik Asit (HCA) içerdiği ve nişastalı gıdaları yağ yerine glikojene dönüştürdüğü görülmüştür. Yağ üretimini yavaşlatan doğal bir iştah kesicidir. Karaciğer ve kasların, glikojen depolama becerisini artırarak, yağ üretimini ve iştahı azaltır.
Hıyarşembe (Hind hıyarı / Hiyarşember / Casse / Cassia fistula) Baklagillerden, “Leguminoseae” denilen bir ağacın meyveleridir. Doğu Hine, antim ve Brezilya’da yetişir. Meyvesi silindirik ve siyahtır.

Cinnamon Bark (Tarçın Ekstresi): Hazmı kolaylaştırmaya ve mide tembelliğini gidermeye yardımcıdır. Antioksidan özelliği kan yağlarının oksitlenmesini önlemeye yardımcı olur. Şeker metabolizmasını desteklemeye yardımcı olur.

Chicory herb (Hindiba): Hicory kökünden elde edilen doğal prebiyotik inülin, kalın bağırsakta sınırlı sayıda yararlı bakterinin (bifidobacteria) aktivitesini uyararak taşıyıcıyı olumlu yönde etkileyen bir besin içeriğidir. İnülin bağırsaklarda istenen floranın devamlılığını sağlar. Güçlü bir antioksidandır.
Plantain (Muz): B6 vitamini, potasyum ve folik asit (B9 vitamini) bakımında çok zengin bir besin olan muzda B1, B2, C, D, E ve P vitaminleri ile magnezyum, bakır, demir ve fosfor mineralleri de bulunur.

Evening Primerose Oil: Gamma Linoleik Asidin (GLA-Omega 6 yağ asiti) en zengin doğal kaynaklarından biridir. Tüm vücut sağlığına destek olan özelliktedir.

Eucalyptus (Okaliptüs): Kilo kontrolü sağlanırken vücudun bağışıklık sistemini destekler.Orijinal Olduğunu Nasıl Anlarım:


Rx1 Zayıflama Hapı orijinal olup olmadığı nasıl anlaşılır. Orjinal ürünün belirtileri vardır. Aşırı iştah keser, ağız kuruluğu yapar, baş dönesi yapar bu gibi etkiler ürünün orjinallik belirtisidir.
- Kapsül renkleri turuncu ve kahve renginde’dir
- Kapsül tozu acı bir tadı vardır.
- Üzerindeki yazıları parlamaktadır.

Rx1 ‘i Kimler Kullanamaz ?

*Hamile ve emziren anneler kullanamaz.
*kalp, damar ve yüksek tansiyon hastaları kullanamaz.
*alkol, ilaç bağımlıları ve psikiyatrik tedavi görenler kullanamaz.
*tiroid fonksiyon bozukluğu olanlar kullanamaz.
*böbrek yetmezliği olanlar kullanamaz.
*18 yaş altı, 60 yaş üzeri olanlar kullanamaz.
*Herhangi bir sağlık sorunu olanların bir sağlık uzmanına danışarak kullanmaları önerilir.
*RX-1 herhangi bir rahatsızlığın veya hastalığın teşhisi, tedavisi ve önlenmesi amacı ile kullanılamaz, *ilaç değildir, gıda takviyesidir.
Rx1 zayıflama hapını Amasya’nın merkezi ve Amasya ilinin ilçelerine sorunsuz ve güvenilir bir şekilde rx1zayiflamahapi.gen.tr sitesi üzerinden sipariş verilebilir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

fx15 rephair formoline epila tüy dökücü indir diyet zayıflama